Inne typy zakwaterowania w Chinach
Najwyżej oceniane Obiekty B&B w Chinach
Obiekty B&B w innych krajach
Popularne cele podróży

ZL Brasil
Rua Gil Ribeiro, 94, São Paulo

ORKY-MEL
5, Chemin Zaïre, Petite-Île

Ocean Pearl - Cozy Comfort Room with pool Nearby Sunset beach
#272, Anchor Hitch Lane, Leeward Landing, Governors road, providentiales, Long Bay Hills

Burwood central unit
5/18 Railway Parade 18, Sydney

やどバンブー
Hateruma, 沖縄県八重山郡竹富町波照間439-2

Rasdhoo Wave Blue
Bodumagu Rasdhoo wave blue,AA.Rasdhoo,, Rasdhoo
Najnowsze opinie klientów
Na podstawie ostatnich zweryfikowanych pobytów
Stephane
09/02/2024 22:49:56
"L'accueil chaleureux, respectueux la gérante nous a très bien accueilli sympa très présent à répondre à toutes les questions la chambre bien propre aéré surtout bien sécurisé"
Une erreur des clé du portail principal alors fallait à chaque entrée devoir frapper pendant de longues minutes le gardien de nuit sachant cela m'a laissé sortir je lui ai dit je revenais tard a mon arrivée je suis resté 45 minutes dehors à frappé grâce au groupe d'échange avec le client j'ai écris la gérante très déranger du soucis ma rassuré qu'elle fait tout son possible pour joindre le gardien celui ci arrivée 30 minutes plutard même pas s'excuser Et aussi avoir plus de chaîne à la télé j'ai été obligé de regarder France 24 durant tout mon séjour
Ben
22/02/2026 14:22:03
"Steve & Geri are terrific hosts, and the kind of people you want to meet when you’re travelling. They were very welcoming and accommodating, and fun to talk to. The B&B location is both convenient for arrivals, and well-placed for a walk along the southern coast beaches. The decor of the room is also well-suited to provide character. Enjoyed the breakfast."
Aucun.
Grzegorz
27/04/2025 10:09:12
"Furulund Pensjonat w Røn to idealne miejsce na odpoczynek dla motocyklistów. Pokoje są przytulne i czyste, a okolica oferuje mnóstwo pięknych tras idealnych na motocyklowe wycieczki. Serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju i pięknych widoków."
Aucun.
Joanna
22/10/2025 01:35:48
"Piękna lokalizacja. Dobre śniadanie - warto zamówić. Życzliwa i pomocna właścicielka."
Aucun.
Badura
23/02/2026 10:45:34
"kameralny, wygodny, czysty, zadbany, uprzejma i pomocna obsługa, widok na góry, przestronny apartament, niczego nie brakowało."
zbyt skromne śniadania. po opisie "śniadania wege kuchni indyjskiej" spodziewałam się czegoś ciekawszego niż bułki z serem i jakieś roślinne parówki. Dokładnie: 3 rodzaje pieczywa, 2 rodzaje sera, szynka jakaś roślinna, parówki roślinne, fasolka na ciepło, pomidor, ogórek, jogurty, kapsułki dżemików, miodów i nutelli, płatki z mlekiem dla dzieci, soki. Codziennie takie same śniadania.
Lucy
29/01/2025 15:14:40
"Great location, amazing views, super friendly staff! There was no one coming into our room after we had checked out and the owner said we could use the room until our bus, very generous!"
Nothing, loved it all.
Paweł
22/09/2025 22:25:17
"Piękny widok z tarasu, pyszne śniadania, bardzo pomocna właściciela obiektu 😉"
Do parkingu trzeba troszkę podejść
Keightley
16/01/2026 21:18:48
"We loved our time at Malcolm Lodge. It was perfectly located on such beautiful grounds. The rooms and bathrooms were clean and well presented. The staff were friendly and helpful. Paulette went out of her way to make our stay comfortable and allowed us to have friends over that we hadn't seen in 15 years. We were made to feel very welcome."
Aucun.
Piotr
08/05/2023 10:27:50
"Doskonała, malownicza lokalizacja. Cudowny widok z tarasu. Smaczne, śniadania w stylu francuskim. Oryginalny wystrój wnętrz."
Cena jest dość wysoka. Personel mówi tylko po francusku..
Menahead102
28/07/2023 21:10:22
"Świetna lokalizacja, przemiły i pomocny personel, czysto, ciepło, i przyjemnie"
Nie było w opisie, że będziemy dzielić kuchnie i łazienkę z innymi osobami.
Nicola
17/02/2026 12:20:08
"We loved Dar Nour & our cosy room. Very comfortable bed with good quality bed linen. Plenty of hot water. Delicious breakfasts & dinner. Lovely sitting room. Stylish decor. Very sweet & helpful staff. Could we please have the direct number of the owner as she suggested? Thank you."
There was an initial problem with payment to secure the booking. Our French is very poor & it was difficult to communicate with staff on the phone & by email. Some black mould in the wardrobe.
Attila
07/12/2025 22:28:52
"This guy gets it. This is what B&B felt like at its infancy, before it became a property business ROI machine. Here you have actual conversations and human atmosphere. Host is very friendly, joins for breakfast chat, and is a really wise and cool person, who is happy to talk tourist things, history, and life. Overall the place has 3 small rooms, with a huge shared central room, so it must be fun for friend groups. Amenities, location, and basics are fine. Furniture is amazing and well kept antics. Breakfast is basic but local and fresh. I traveled for business, but will come back with family. :)"
Aucun.
Jeremy
24/01/2025 20:55:06
"The view, the excellent food and the ambiance made this a really lovely stay. The owner and staff are helpful and friendly. There are some really nice touches in the decor and it feels private and relaxing. The bed was comfy and the private shower was appreciated!"
Aucun.
Malgorzata
21/08/2025 04:05:47
"Rzadko wystawiam oceny, ale tym razem niemal się zakochałam w miejscu, apartamencie i samym właścicielu. Wszystko było naprawdę doskonałe! Shangri-la ma niesamowity niepowtarzalny klimat, uliczki, place, bramy, świątynie i cuda natury. Apartament pachnący świeżością, przestronny i bardzo gustownie urządzony. A gospodarz uroczy, uprzejmy, uczynny i doskonale mówiący po angielsku. Kropką nad „i” był świetny samochód, którym Pan Lee odebrał nas z lotniska, a potem zawiózł na wycieczkę do wąwozu skaczącego tygrysa. Serdecznie dziękujemy!!!"
Nic
Christiane
06/03/2026 16:21:31
"Sushma and her husband were really lovely and helpful - milk for the morning coffee, delicious Orange juice and the phone number of a reliable taxi driver 😊 We got great advice to get around in the area without using a car, all in walking distance of 15-30 mins. The bed is very comfortable. A huge bathroom with hot water."
It’s a residential area and in the evening it’s tricky to get a taxi at the main road to go to Grace Bay where you‘ll find most restaurants. To return is easy as there are always taxis at the Ritz Carlton. We didn’t want to rent a car as we only stayed 2 days which was okay in the day but a little tricky in the night.
Emmanuel
02/06/2025 04:52:08
"Very friendly hosts, nice and clean room, fantastic breakfast"
Aucun.
Agata
15/03/2026 16:41:10
"Lokalizacja- widok z tarasu a także z pokoju na piramidy"
Pewne nieścisłości związane z opłata za pobyt
Sunny
22/02/2026 18:58:21
"Bed is very comfortable, strong shower pressure with hot water. Breakfast is simple but lovely. Staff are very friendly."
The acoustics. I had to come out several times to ask for music or speaking volume to be reduced as it would echo throughout the building to my room when I was trying to sleep.
Glda
27/02/2026 14:43:59
"Proximity to airport, Seaview, Outside terrace, Breakfast, Beds,"
Bathroom was no perfectly prepared.
Andrew
10/07/2025 14:38:02
"We had a lovely stay at the Little Palace BNB as we felt right at home. The view of Grande Anse Beach from the balcony is fantastic. Peter's breakfasts were delicious and plentiful and gave us a real taste of Grenadan cuisine."
Aucun.
Helen
24/01/2026 14:13:44
"Great location in a quiet street very close to the airport. Airport pick up and drop off very easy. Comfortable spacious room with excellent shower. Spotlessly clean and good aircon. Very nice outdoor swimming pool and whole place in a gated secure compound. Basic continental breakfast that you help yourself to in the communal kitchen. Owners are lovely and very helpful. Recommended!"
Nothing - it was great. Just what we wanted.
Laurens
03/12/2025 23:35:31
"Wonderful spot at the lake. Great staff. Great food. Spot to relax and have a beer with a view"
..
Shelburn
22/10/2025 03:13:41
"I liked the hotel because it was clean, safe and secure.The staff was friendly."
The hot shower was a bit troublesome but we eventually got it to work
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Merleen
14/03/2026 00:09:12
"Location was great. And nothing beats the local dishes for breakfast. The convience of the washer and dryer right in the apartment was awesome!! I think the gated area added to the security of the apartment, and so you feel safe staying there."
I think some basic essentials would be nice, like salt, pepper, and oil to cook with:-)
Badura
23/02/2026 10:45:34
"kameralny, wygodny, czysty, zadbany, uprzejma i pomocna obsługa, widok na góry, przestronny apartament, niczego nie brakowało."
zbyt skromne śniadania. po opisie "śniadania wege kuchni indyjskiej" spodziewałam się czegoś ciekawszego niż bułki z serem i jakieś roślinne parówki. Dokładnie: 3 rodzaje pieczywa, 2 rodzaje sera, szynka jakaś roślinna, parówki roślinne, fasolka na ciepło, pomidor, ogórek, jogurty, kapsułki dżemików, miodów i nutelli, płatki z mlekiem dla dzieci, soki. Codziennie takie same śniadania.
Ben
06/03/2026 06:39:47
"Our room was very comfortable and spacious. The breakfasts were well prepared and the kitchen staff were lovely."
Parking is very tight. The water drainage (room 11) in the shower flows the wrong way so it can be tricky to avoid flooding the place. Since there is no water mixer, it takes time to get the water temperature correct. Turning the water off and back on because of poor drainage is not ideal for a 4 night stay in luxury accommodation.
Carina
28/10/2025 09:35:08
"Simples e aconchegante, quarto tamanho médio, frigorífico em ótimas condições, jarra elétrica no quarto, há 6 chás 2 águas, a cama era confortável, macia, lençóis brancos, macio e pareciam bem limpos, toalhas brancas limpas e cheirosas, o quarto parecia limpo, TV em ótimo funcionamento, fácil acesso, fácil contato com administradores, 1km do centro mais ou menos. Casa de banho em bom estado, parecia limpo, com sabonete e tapete a água quente boa."
O chuveiro, pode melhorar a ducha.
David
30/09/2024 11:08:38
"The evening meal provided at a very reasonable cost was one of the best I've had in a b&b. All organic salad and vegetables and that was also true of the wonderful breakfasts that are included in the room price. The location was spectacular, amazing views over the valleys below."
There really wasn't anything to dislike as far as I was concerned.
Balx34
15/03/2026 11:29:45
"Chambre avec salle de bain et petit frigo très apprécié. Piscine. Petit déjeuner de qualité !"
Hélas clim défectueuse mais hôte réactif en nous proposant un ventilateur très silencieux et ce fut très bien.
Jin
14/03/2025 05:54:56
"Lovely cozy place… Mr. Tama was super helpful. I enjoyed staying at his place for 3 nights."
The cat was mean to other guest.
Piotr
08/05/2023 10:27:50
"Doskonała, malownicza lokalizacja. Cudowny widok z tarasu. Smaczne, śniadania w stylu francuskim. Oryginalny wystrój wnętrz."
Cena jest dość wysoka. Personel mówi tylko po francusku..
Manuela
28/05/2025 12:07:35
"Great place! safe, clean and relaxing, super recommended"
would only recommend improving the breakfast
Marcin
16/06/2025 14:48:21
"Bardzo fajny hostel w dobrej lokalizacji. Duże pokoje, czysto, ciepła woda, dobre wifi, dobre śniadanie. Bardzo miły i pomocny personel. Na miejscu można wypożyczyć skuter, wykupić wycieczki i bilety na autobusy i pociąg."
Aucun.
Lidia
25/01/2025 12:56:11
"Bardzo dobre śniadania każdego dnia . Domowa atmosfera, właścicielka bardzo życzliwa i pomocna."
Aucun.
Alexander
12/09/2025 19:57:30
"I'm so pleased with the service, the location, the facility, that I'm planning to go back on my next vacation."
Aucun.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Jerzy
08/12/2024 16:37:46
"Dobry tani nocleg blisko lotniska W miarę czysto i ciepła woda w łazience To ważne po kilku dniach w podróży"
Słychać hałas z sąsiednich klubów Ale da się zasnac
Fiona
17/03/2026 17:11:28
"The house is in a glorious position overlooking the harbour on one side and open sea on the other with a lovely deck and swimming pool. Federica, the house keeper is helpful and cooks a good breakfast and other meals as requested. Bedrooms are rustic but clean and overall the house is peaceful and quiet but with enough guests to enjoy conversation if you want to."
As other reviews say, the road leading to the house is diabolical but it slows speeding down.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Paule
20/09/2025 08:25:14
"Petit panier déjeuné avec pain frais confectionné par l’hôte👍"
Aucun.
Thijs
31/01/2026 14:31:19
"Located five minutes from the Jesuit ruins, the Posada Maria is a good base for exploring the region. The hotel is very clean and modern and has everything you need for a short stay. The pool is great to cool off on the warm summer days and the breakfast is amazing, a true continental one with delicious bread (hard to come by in South America) and a good variation of products. We had dinner here as well, which was super good as well. German kitchen, but refreshing after our month travelling around! Staff is very kind and friendly and can give tips and advice! When the rain started dripping through the roof into our room, we immediately got another one. Very smooth!"
Nothing.
Alexander
12/09/2025 19:57:30
"I'm so pleased with the service, the location, the facility, that I'm planning to go back on my next vacation."
Aucun.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Laurens
03/12/2025 23:35:31
"Wonderful spot at the lake. Great staff. Great food. Spot to relax and have a beer with a view"
..
