Inne typy zakwaterowania we Francji
Apartamenty
Kwatery prywatne
Domy wakacyjne
Pensjonaty
Kempingi
Wille
Domy w stylu alpejskim
Hotele
Domy na wsi
Domki letniskowe
Łodzie
Hotele kapsułowe
Luksusowe namioty
Kompleksy wypoczynkowe
Zajazdy
Aparthotele
Hostele
Hotele miłości
Gospodarstwa agroturystyczne
Ośrodki wypoczynkowe
Riady
Motele
Domki typu gite
Obiekty B&B najlepiej oceniane we Francji

La Grange Ungersheim - Gîte
11 Rue de Raedersheim, Ungersheim

Manoir des Basses Rivières
24 Quai de la Loire, Rochecorbon

Au2 Maison d'Hôtes - Guest House Au2
2 rue Marcel Dassault, Muidorge

Royal Tiki Lodges - Chambres d'hôtes avec Piscine chauffée & SPA
5 Chemin des Conniols, Plaissan

Le Mas de Laval
Lieu-dit Laval, Saint-Cirq-Lapopie

Pandora
4869, Ancien Chemin de Toulon, Sanary-sur-Mer

Mas du Couvin, maison d'hôtes en Camargue
Route de Cacharel, Chemin du Clarousset, Saintes-Maries-de-la-Mer

VILLA MIAMI
LES ISSAMBRES 27 Boulevard Sun Beach, Les Issambres

VILLA HAUTE GUAIS
17 Avenue de la Vicomte, Dinard

Sous les oliviers - Jacuzzi - Studios de standing tout-équipés
1105 Ancien Chemin de Tourves, Saint-Maximin-la-Sainte-Baume

Le Pavillon M, Piscine et Spa au pied du château, Petit-Déjeuner inclus, Parking privé
8, Avenue Chapon, Grignan

Le Château de La Seigne près de Carcassonne
295 La Seigne, Villemoustaussou

La Bergerie Pradel
2771 Route de St Gens, Le Beaucet

Chateau Prieure Marquet
Lieu Dit Marquette, Saint-Martin-du-Bois

Villa La Muse
La Muse-Saint Pal, Mostuéjouls
Obiekty B&B w innych krajach
Popularne cele podróży

Tribute Guest House Matala
Main South Road, Matala, Maseru

Stay Inn Rediu
54 Şoseaua Rediu, Jassy

Emirhan Inn Hotel, Sultanahmet
Kucuk Ayasofya Mahallesi Odev Sokak No 4 Sultanahmet, Fatih, Stambuł

Calinago Friendly Family Sxm
98 Front St, Philipsburg, Sint Maarten, Philipsburg

Bed & Breakfast, Oqaatsut/Rodebay
B 557 Rodebay, Oqaatsut

Manaya Bed & Breakfast
Calle 36 #5 Manzana 57, Bavaro, Punta Cana
Najnowsze opinie klientów
Na podstawie ostatnich zweryfikowanych pobytów
Milka
13/10/2025 02:19:56
"Essa foi a melhor estadia q ja fiquei em São Paulo, a marli é um amor, seu esposo tbm é super receptivo, o quarto é bem confortável e muito limpo, o banheiro tbm é muito limpo, a casa é aconchegante e familiar, sem falar na localização q é ótima, próximo ao mercado e ao metrô. Fiquei a vontade e me sentindo em casa mesmo,a marli tbm prepara um café da manhã com muito carinho ,eu e meu esposo com certeza voltaremos em outras oportunidades."
Aucun.
Joanna
22/10/2025 01:35:48
"Piękna lokalizacja. Dobre śniadanie - warto zamówić. Życzliwa i pomocna właścicielka."
Aucun.
Geoff
22/11/2025 17:41:35
"Accommodations are simple but very comfortable. Nice swimming pool right out the hotel room door. Short walk to the water. We really enjoyed diving. My 18yr old son got PADI certified. They did an awesome job with him. Nassar was his instructor. He was awesome! Area was very safe."
No complaints. Please understand that tourism is severely impacted by the Gazan war. Many hotels and restaurants are closed and those that are open often are operating in a limited capacity. For example hotel restaurants might not operate at all. This affects all hotels. There were almost no tourists as of November 2025.
Samir
04/01/2026 12:50:07
"Czysto, cisza, lokalizacja. Wlasciciel stara się. Kiedy weszliśmy, w pokoju było zimno - barman zbagatelizował problem, natomiast właściciel bardzo szybko załatwił sprawę i szybko zrobiło się ciepło."
Niewygodny prysznic, ten plastik zaznaczony na zdjęciu utrudnia. Drzwi prysznica się nie domykają przez co w trakcie kąpieli wylewa się woda na podłogę łazienki.
Milka
13/10/2025 02:19:56
"Essa foi a melhor estadia q ja fiquei em São Paulo, a marli é um amor, seu esposo tbm é super receptivo, o quarto é bem confortável e muito limpo, o banheiro tbm é muito limpo, a casa é aconchegante e familiar, sem falar na localização q é ótima, próximo ao mercado e ao metrô. Fiquei a vontade e me sentindo em casa mesmo,a marli tbm prepara um café da manhã com muito carinho ,eu e meu esposo com certeza voltaremos em outras oportunidades."
Aucun.
Rudi
17/04/2025 17:45:12
"I want this breakfast every morning! And try the local wine."
Aucun.
Jacek
19/12/2024 06:30:56
"Cisza, fantastyczna lokalizcja, standard pokoju, sympatyczna i bardzo pomocna właścicielka, urozmaicone śniadanie."
Aucun.
Hubert
24/12/2025 21:39:31
"Smaczne, różnorodne śniadanie. Wygodny, dobrze wyposażony pokój. Czysto."
Trzeba zachować ostrożność z uwagi na różnice poziomów posadzki w nieoczywistych miejscach - łazienka, klatka schodowa.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Joanna
22/02/2025 19:15:45
"Wyśmienita restauracja na miejscu! Personel więcej niż pomocny. Właścicielka hotelu jest niesamowitą Kobieta, pełną klasy i gotowości do pomocy. Akurat mieliśmy nieszczęście zachorować w trakcie podróży, to co dla nas zrobiła Madame Fanny przewyższa wszelkie oczekiwania wobec Gospodarza. Dziękujemy i polecamy z całego serca."
Aucun.
Lars
22/11/2025 05:48:50
"Fantasic service. And ON TIME. Big room. Location Location Location"
I got a room in rhe endcof the corridor very few guests so the hot water didn't come before I stopped showering. But no big deal.
Aleksandra
29/01/2026 05:52:11
"Adekwatna cena; pomocny personel; przyzwoite śniadania"
Hałas od ulicy i pobliskiego baru
Maaike
19/03/2026 17:17:21
"Wonderful team offering hospitality with a smile. Excellent service in a beautiful restored accomodation!"
Aucun.
Anna
05/10/2025 15:20:27
"Absolutely loved this place, and Ole is a fantastic host."
Aucun.
Ndiaye
05/09/2024 12:51:01
"J'ai vraiment aimé que l'établissement tel que vendu était tel quel à mon arrivée avec un personnel discret mais très serviable. Très bel emplacement et calme."
Aucun.
Derrick
01/02/2025 04:50:01
"the surroundings are calm and quiet, rooms are immaculate, neat and cosy. staff is friendly and welcoming. self-catering kitchen is allowed. Scrumptious breakfast also provided."
Aucun.
Grzegorz
27/04/2025 10:09:12
"Furulund Pensjonat w Røn to idealne miejsce na odpoczynek dla motocyklistów. Pokoje są przytulne i czyste, a okolica oferuje mnóstwo pięknych tras idealnych na motocyklowe wycieczki. Serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju i pięknych widoków."
Aucun.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Margaret
25/11/2024 08:23:22
"Close to beach. Very clean with all the necessities. Friendly and helpful staff. Good amenities. Great value for money."
N/À
Chung
08/03/2026 12:12:00
"The host, Andrae was super friendly and helpful, I was able to check in a bit late, he also organised an early morning taxi for me to get to the airport. The location is great, right in the middle of Philipsburg and just minutes walk from the beach. You're surrounded by restaurants and shops. Price was excellent."
Room and amenities are simple, but for this price and location you can't complain.
Matt
23/10/2023 17:15:04
"Breakfast was delicious and service (Alberto) was excellent. Beds were comfortable, though AC was a bit weak on the hotter days."
Aucun.
Rowina
02/03/2026 16:40:15
"Very large comfortable room, clean and nice, kitchen available. Proprietor was very kind and helped me when I didn't manage to open the door."
Entrance is hard to find, I first thought I was in the wrong place.
Keightley
16/01/2026 21:18:48
"We loved our time at Malcolm Lodge. It was perfectly located on such beautiful grounds. The rooms and bathrooms were clean and well presented. The staff were friendly and helpful. Paulette went out of her way to make our stay comfortable and allowed us to have friends over that we hadn't seen in 15 years. We were made to feel very welcome."
Aucun.
Asif
02/12/2023 17:22:19
"Staff , the Was there ( I think her name Turki) was very nice , really very helping"
Aucun.
Milka
13/10/2025 02:19:56
"Essa foi a melhor estadia q ja fiquei em São Paulo, a marli é um amor, seu esposo tbm é super receptivo, o quarto é bem confortável e muito limpo, o banheiro tbm é muito limpo, a casa é aconchegante e familiar, sem falar na localização q é ótima, próximo ao mercado e ao metrô. Fiquei a vontade e me sentindo em casa mesmo,a marli tbm prepara um café da manhã com muito carinho ,eu e meu esposo com certeza voltaremos em outras oportunidades."
Aucun.
Joanna
22/02/2025 19:15:45
"Wyśmienita restauracja na miejscu! Personel więcej niż pomocny. Właścicielka hotelu jest niesamowitą Kobieta, pełną klasy i gotowości do pomocy. Akurat mieliśmy nieszczęście zachorować w trakcie podróży, to co dla nas zrobiła Madame Fanny przewyższa wszelkie oczekiwania wobec Gospodarza. Dziękujemy i polecamy z całego serca."
Aucun.
Thulisa
19/03/2026 14:19:34
"I had a really lovely stay at Tribute Guest House in Lesotho. From the moment I arrived, the service stood out. The lady at reception was incredibly kind and helpful. On my way to the guest house, my car got stuck in the mud, and she went out of her way to call a driver to check on me and assist. She really didn’t have to do that, but she did, and I truly appreciated it. The room was clean, comfortable, and had everything I needed for my stay. It was a bit cold at times, but that can be forgiven given the area and weather. The location was good and peaceful, which made it easy to relax. The amenities were great, the food was fresh and very enjoyable, and the WiFi worked well the whole time with no connection issues. What I liked most was the genuine care and kindness from the staff, along with how comfortable the stay was overall. There wasn’t much I didn’t like, except for the slight cold in the room. I would definitely book again, especially with my family next time."
Aucun.
Agata
15/03/2026 16:41:10
"Lokalizacja- widok z tarasu a także z pokoju na piramidy"
Pewne nieścisłości związane z opłata za pobyt
Malcolm
25/08/2025 21:34:54
"Motel is strategically located in close proximity to other restaurants, shops and essential amenities"
Aucun.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.
Malcolm
25/08/2025 21:34:54
"Motel is strategically located in close proximity to other restaurants, shops and essential amenities"
Aucun.
Christiane
06/03/2026 16:21:31
"Sushma and her husband were really lovely and helpful - milk for the morning coffee, delicious Orange juice and the phone number of a reliable taxi driver 😊 We got great advice to get around in the area without using a car, all in walking distance of 15-30 mins. The bed is very comfortable. A huge bathroom with hot water."
It’s a residential area and in the evening it’s tricky to get a taxi at the main road to go to Grace Bay where you‘ll find most restaurants. To return is easy as there are always taxis at the Ritz Carlton. We didn’t want to rent a car as we only stayed 2 days which was okay in the day but a little tricky in the night.
Robert
31/10/2025 18:34:24
"Used as a base as we were visiting family , so a good location for that. Fairly quiet location & only 15 minutes stroll to Front St . Owner wasn’t seen but was easily contactable by mobile. Basic accommodation but clean and tidy."
Property in need of a refresh which I believe they are in the process of doing .
Jolaanta
20/10/2024 09:46:53
"Bardzo nam się podobał pobyt w hotelu. Mieliśmy pokój nad basenem i tuż przy barze - mimo to był cicho i kameralnie. Śniadania składało się z lokalnych owoców i herbaty/ kawy. Można było dokupić omleta, jajka sadzone ....- szybka sprawna obsługa. Obiekt położony w cichej dzielnicy oddalonej od Centrum- kilka minut jazdy samochodem. Skorzystaliśmy z oferowanego transportu lotnisko - hotel ( dodatkowo płatne) , bardzo dobrze zorganizowane."
Aucun.
Colin
10/08/2025 14:10:31
"Bardzo ładnie i kompleksowo wyposażone pokoje, (łazienka, kosmetyki, ręczniki, pościel, woda, szklanki), w części wspólnej kuchnia, dostępna kawa, herbata, słodycze, tarasy z fotelami, miejsce do wypoczynku. Bardzo ładny budynek z własnym obserwatorium astronomicznym! Właściciel jest pasjonatem astronomii. Piękna spokojna okolica, daleko od innych zabudowań i dróg. W nocy słychać wyłącznie zwierzęta. Mówiąc krótko, piękne miejsce daleko od cywilizacji, doskonałe dla każdego, kto chce się przez chwilę odseparować i wyciszyć"
Mi się podobało wszystko, ale nie jest to miejsce dla osób ceniących gwar miasta
Biaou
07/12/2025 16:09:25
"coquet et propre. le service livraison repas et le petit déjeuner. Bravo"
l'indication de l'hotel depuis le goudron principal (inexistant ou pas visible). Le lit est trop bas
Katarzyna
30/11/2024 14:27:44
"Właścicielka! Cudowna kobieta, pomogła z wycieczką Last-minute oraz skomplikowanym transportem dalej w najniższej cenie w okolicy!"
Było ciut głośno za oknem, ale grali dobrą muzykę, więc to nie minus
Andrzej
31/08/2025 12:13:21
"Wspaniali i gościnni gospodarze, pokoje czyste i komfortowe"
Aucun.
Sephton
22/12/2025 06:08:24
"Location was good, breakfast view was perfect, local of accommodation was perfect. Breakfast was good"
Aucun.
Anna
05/10/2025 15:20:27
"Absolutely loved this place, and Ole is a fantastic host."
Aucun.
Tomasz
05/08/2025 03:30:11
"Generalnie rzecz biorąc nader przyjemny obiekt; choć wyposażenie samych pokojów jest dość rudymentarne, są one wcale przytulne. Wrażenie robi cichość, także wewnątrz pokoju jako takiego, co zawdzięczamy po części szczelnym oknom. Ujmująca jest pomocność gospodarzy, a przede wszystkim doskonała organizacja - słusznie pomyślano zawczasu, że część gości przyjedzie na festiwal operowy w Savonlinnie, i zorganizowano stosowny transport. Lista dostępnych atrakcji jest bardzo długa: kąpiel w nieodległym jeziorze, przejażdżka łodzią, grill, sauna, spacery po lesie itp."
Stylizacja na starą wieś fińską stylizacją, ale lekką przesadą wydaje mi się fakt, że jedyną ciepłą potrawą dostępną na śniadaniu była owsianka! Nie od rzeczy byłyby też owoce. Trochę za łatwo zapycha się toaleta, łazienka natomiast jest dość dziwnie wyprofilowana - podczas brania prysznica woda zamiast ściekać grzecznie do kratki odpływowej ma tendencję, by zalewać większość pomieszczenia. Ale to kwestie drugorzędne. Trzeba natomiast dodać nie tyle zastrzeżenie, co ostrzeżenie dla niezmotoryzowanych: radzę zadbać zawczasu o logistykę, by nie żalić się potem na ukryte koszta. Taksówka z Savonlinny (na transport publiczny tu nie liczmy) to wydatek prawie 50 euro, a do najbliższego sklepu jest wiele kilometrów.